Doprava zdarma nad 450Kč.

O nás

FRUJOa.s. patří k významným českým výrobcům potravinářských komponentů aplikovaných v různých odvětvích potravinářského průmyslu. Za více než 30 let činnosti jsme si vybudovali pozici stabilní a moderní společnosti, která exportuje do více než 20 evropských zemí. Hlavními pilíři naší společnosti jsou profesionální přístup, silný vývojový potenciál a moderní technologie. Téměř 10 procent z celkového stavu zaměstnanců pracuje na vývojovém oddělení, jehož hlavním úkolem je neustále sledovat nejnovější světové trendy. Naším nejnovějším přírůstkem jsou omáčky WANTED sauce, které se pyšní dokonale vyladěnou chutí a pečlivě vybranými surovinami.  Více než 30 let zkušeností v potravinářském průmyslu nám dovolí nabídnout chuťově vyladěné produkty, které pozvednou vaše grilovaní, vaření, pečení na vyšší gastronomickou úroveň.  

Kvalitu našich produktů zajišťuje IFS certifikát.

 

Co je to IFS?

Aby byla zajištěna jednotná odpovídající bezpečnost a kvalita potravin na mezinárodní úrovni, bylo potřeba sestavit specifické požadavky. Ty definuje mezinárodně uznávaný standard IFS (International Food Standard). Požadavky standardu IFS vycházejí z pravidel správné výrobní a hygienické praxe (GMP, respektive GHP), ze systému analýzy rizika a stanovení kritických bodů při výrobě potravin (HACCP) a dalších legislativních požadavků.


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení